“Dünya’nın Türkiye’ye yönelmesinin bir nedeni var.”

Son 10 yılda, Türk dizileri dünyanın her yerinde özellikle global piyasaları kasıp kavurdu. Hatta birçok yapımcı Türkiye’de çekim ve anlaşmalar yaptılar. Özellikle büyük izleyici kitlesine sahip TV dizisi TAHT OYUNLARI (Game of Thrones) ve dünyaca ünlü yapım THE PROTECTOR Türkiye’de çekim yapanlar arasında.

Türkiye’nin doğal bir film platosu olarak kumlu plajları, bozkırları, engebeli ve yüksek dağları, modern ve antik şehirleri, dünyada hiçbir yerde bir araya gelmeyen coğrafi özellikleri ile film yapımcılarına sunabileceği çok fazla seçenek var. Bunlara bir de teknolojinin en üstün araç gereçleri ve dünya standartlarına uygun kaliteli hizmeti, yüksek eğitimi ve profesyonel çalışma gücünü eklerseniz, Türkiye’deki bu inanılmaz prodüksiyon ve çekim gücünü hissedersiniz.

Stellar Yapım, uluslararası yapımcıların Türkiye’deki çalışmalarına line prodüksiyon, mekan araştırmaları, post-prodüksiyon hizmetleriyle olduğu kadar, film veya televizyon prodüksiyonlarında yasal düzenlemeler ve devletin sağladığı teşvikler konusunda da danışman olarak destek olmakta ve ortak projelerin gerçekleşmesini sağlamaktadır..

Bilgi almak ve Türkiye’de sizin için neler yapabileceğimizi öğrenmek için, Chris Oarr ile chris@stellaryapim.com.tr mail adresinden iletişime geçin!